Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Vote for US!
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми!
Club "Elite" Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:46 am by Arryn

» Другарче за РП (настояще)
Club "Elite" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:45 pm by Victoria Jackson

» Входа
Club "Elite" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:21 pm by Calypso de Vaux

» Търся си BFF
Club "Elite" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:15 pm by Victoria Jackson

» ВИП сепаретата на втория етаж
Club "Elite" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:01 pm by Calypso de Vaux

» Машинките на последния етаж
Club "Elite" Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 3:39 pm by Alex Edgington

» Club "Elite"
Club "Elite" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm by Melissa Withmore

» Chon's messy closet
Club "Elite" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 5:34 pm by Chon.

» Roxy's closet
Club "Elite" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:40 pm by Roxy Ray Parker

Top posters
Майкъл
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Lyla Garrity ~
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Melissa Withmore
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Jonny Daniels
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Charlie Rhodes
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Paris Hilton
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Nikolas Earthwalker
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Alexandra Belikov.
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Bliss Bonett
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Danny Sullivan
Club "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_barClub "Elite" I_voting_bar 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 06, 2012 9:27 pm

 

 Club "Elite"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 4:25 pm

Club "Elite" 5055620D
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 10:27 pm

Ето ме отново в заведение. Този път без придружители обаче.
Бях прекалено ядосана от всички днес и просто не ми трябваше някоя от превзетите ми приятелки. Не можех да ги дишам в момента.
Затова и се намирах на претъпкания бар сама. Обърнах няколко шота скорострелно и огледах със съмнителен поглед залата. Никой познат не мярках, което беше по- добре за тях.
Не можех да повярвам, че същества, толкова тъпи, като тези с които се разправях днес дори дишаха...Редки случаи..грешки на природата, определено.
Но все пак ето ме с най- добрия приятел на човека... Алкохола!
Знаеш много добре какво ти причинява...Никога не те предава... Няма да избяга. И не на последно място - винаги те развеселява.
Както и този един път.
Не ми беше нужно много.. След петата тънка и продълговата чашка с текила си поръчах голям ром, който замени парещия вкус на шота със своя сладък и плътен.
След няколко глътки от него станах от столчето си и реших да потанцувам. Определено чувствах лекото замайване и то ми помагаше да вляза в такт с музиката, която звучеше.
Когато погледнах към сепаретата обаче видях една позната фигура.
Моя "най- любим приятел". Какво ли правеше мистър Макинли сам в клуба?
Бях достатъчно подпийнала, за да говоря с него без да го застрелям.
Така че се приближих до сепарето му, заедно с чашата си и най - безцеремонно настаних дупето си на диванчето му.
- Здравей здравей. - поздравих го, усмихвайки се широко, макар той да ме гледаше леко странно. Все ше се съвземе.
Върнете се в началото Go down
James McKinley
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
James McKinley


Брой мнения : 10
Join date : 03.09.2012

Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 10:51 pm

Беше поредната ми гадна вечер и реших да се откъсна от всичките си познати, защото никак, ама никак не ми беше до който и да било в момента. Качих се в стаята си и отворих гардероба си в опит да си намеря дрехи, подходящи за забавление в нощен клуб. Започна великото пробване на дрехи, в търсенето на най-подходящата комбинация. Докато се спра на идеалния тоалет, подът на стаята ми вече беше покрит с всевъзможни дрехи и аксесоари. Когато бях напълно готов и хвърлих един одобрителен поглед в огледалото, реших, че е време да сляза долу, за да си взема ключовете за колата, паркирана пред имението. Подрънках с ключовете и след това ги прибрах в джоба си. Качих се в колата си и отпраших в неизвестна посока. Нямах ясна цел. Единственото, което исках беше да се отдам на една великолепна вечер в сепарето на някой клуб... Дори си нямах ни най малка представа кой точно клуб да избера, докато не се озовах пред един от най-елитните клубове в Лас Вегас. Някакво гласче в мен ме подтикна да отида точно в този клуб. Е, не ми трябваше много... Слязох от колата и влязох вътре като след като се оборудвах с питие, се запромъквах сред тълпата в опит да стигна в някое усамотено сепаре, далеч от напилата се прослойка, която се поклаща в ритъма на музиката, а светлините от клуба се отразяват в празния й стъклен поглед. И както спокойно си пиех, наслаждавайки се на приятната музика при мен дойде не кой да е, а самата Мелиса. Да, дъщеричката на тати, който направо ни ненавиждаше... Не, че таяхме огромна любов към него, но все пак си беше направо нагло и безочливо от нейна страна просто така да ми се натресе... Не отричах, че е магнетична, властна и... хмм, доста секси, но това далеч не значеше, че просто така може да се паркирва където й хрумне.
-Здравей... - поздравих хладнокръвно, забравяйки за "WTF" face-a, който бях направил и се усмихнах нагло на самопоканилата се гостенка, която не беше персона номер едно в списъка ми с желания. Наглата ми усмивка не слизаше от лицето, а пръстите ми се пързаляха по повърхността на чашата, леко потропвайки по масата.
-И това ако не е татковото момиченце, Мел? Няма ли я кухоглавата ти артилерия от "приятелки", които се хихикат и сочат с пръст? - наистина ми беше писнало от тези безмозъчни кукли "Барби" без нито една гънка на мозъка си, който е по-фин дори и от най-деликатния плат на света. Определено мразех момиченцата, които си мислеха, че с парите на татко и пронизителното си хихикане, могат да ти спечелят всичко, което си пожелаеш... А "гостенката" ми определено спадаше към този тип:
-Да те почерпя? Или да изчакаме татенцето да дойде и да изкара тлъстата пачка? - заядох се отново с Мелиса като си казах "КРАЙ с алкохола, защото може да доведе до някакви необратими последици". Запазих добрия тон и си поръчах един шот. А след него и "Текила".
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 11:29 pm

Естествено. Започваше се.
За другите хора можеше да звучи странно, но с отношенията между нашите две фамилии това си беше най- нежния вид "добър вечер", който можеш да чуеш.
Е.. Наистина не ни вървеше във разговорите, но все пак нямаше да ме изгони толкова лесно.
- Джеймс Джеймс... Винаги си се мислил за забавен умник скъпи... Но никога не ти се е получавало. - казах, облягайки се назад и кръстосах дългите си крачета едно връз друго, докато очите ми минаха информативно набързо през залата, след което върнах рязко поглед към него със злобна усмивка.
- Няма нужда, имам си питие, сополанко. - казах, повдигайки чашата си с червена течност, поставяйки я между устните си и отпих леко, след което отново я върнах на масата, а палеца ми започна да си играе по ръба й, обикаляйки го.
- Какво правиш толкова късно самичък навън? Децата като теб имат вечерен час! - скастрих го набързо. Знаех, че беше по- голям от мен, но в бизнеса беше от скоро, така че често ми беше смешно покрай него и действията му. Мислеше се за големия лош батко на фамилията, но моля те... Дори аз бях повече мъж от него!
А това, че ме сравняваше с момичетата около мен ме побъркваше... Как да не горя от желание да изпразня целия пълнител в главата му...
Върнете се в началото Go down
James McKinley
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
James McKinley


Брой мнения : 10
Join date : 03.09.2012

Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 8:43 pm

-О, скъпа ми Мелиса... Знаеш, че винаги съм блестял с интелект... Поздравления, но на малките момиченца не ли им е забранено да пият? - облегнах се назад и на свой ред надигнах чашата, след което я оставих на масата с леко тъп звук, който се получи заради "любовта", която изпитвах към нея. Усмихнах се и хвърлих един вял поглед на клуба. Обстановката вътре беше уж изискана и някак елитна. Да, но не... Обърнах се бързо към Мелиса и отново я захапах:
-Странно, мислех си, че в бара не се допускат животни, но май съм сгрешил... Колко лошо... -
усмихнах се арогантно и за пореден път отпих от питието си. Да, нямах намерение да ядосвам Мелиса, но ядосаният й фейс ми беше толкова забавен, че остроумието отново ме подтикна да пусна някоя и друга шега. По дяволите, това бях аз... Нима нямаше да го направя? Щях ли да изпусна момента да я подразня отново. Усмихнах се нагло и отговорих на хапливата й забележчица за годините:
-Не, че е важно, но съм с две години по-голям от теб, но ЕХО... Осъзнай, че не си първа младост... На 21 си и още разчиташ на паричките на тате... - да, подходящо нещо, за което да се хвана... Сега вече ако не й идеше да ме гръмне, нямах си представа какво ще я провокира да ми изпразни цял пълнител в главата. Наглата усмивка не слизаше от лицето ми, а питието от ръцете ми. Мислех си дали да не стана да потанцувам, за да се отърва от Мелиса или просто да се гръмна... А не... Нямаше да й доставя това удоволствие. Отказах се и от танците, защото по-добре да си тегля ножа отколкото да се поклащам в ритъм с музиката заедно с още много алкохолизирани и никотинизирани хорица, които дори не знаят на кой свят се намират.
-Мел, Мел, Мел... Скъпа ми Мел, има толкова много сепарета... - започнах да шептя, приближавайки се все по-близо до устните на момичето... - ...просто върви и си намери някое... - засмях се и за пореден път навдигнах чашата си и се огледах наоколо... "Господи, сериозно ли клуб "Елит" се е превърнал в сборище на... Е, щом Мелиса е тук, какво да се учудвам?" усмихнах се още по-нагло, но Мелиса така и не се усети, че е време да смени сепарето... или щата. Станах от мястото си, изпивайки остатъка от питието си на екс и казах на Мелиса:
-Ха! Не, че ти пука, обаче аз отивам да потанцувам... и се надявам, че като се върна, само празната чаша ще ми прави компания. - усмихнах се и се промъкнах някъде в множеството и се слях с тълпата, танувайки. Просто реших да си избия всички мисли и образи за Мелиса и да се позабавлявам както по принцип обожавах да правя в подобни часове на нощта.
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm

Засмях се с глас. Шегите му винаги са ми били забавни. Особено онези, в който той се мислеше за умен. Надявам се не ги пробваше при всички момичета, защото беше просто жалка картинка.
- Миличък… Ако ти си блестял някога то е било само под прожекторите на някое гей шоу, скъпи. Знам че редовно си им почетен гост. – отвърнах, намигайки му.
Той явно си мислеше, че може да ме подразни или дори да ме ядоса, но главата ми беше твърде замаяна, за да го отразя. Хапливия ми език не отстъпваше на неговия, но доброто ми настроение бе над всичките му глупости.
Чак изненадвах себе си със леденото си самообладание. По някое време спомена животни, което пак ме накара да се разсмея.
- Нали? Напълно съгласна съм! До сега да са те върнали обратно в дупката от която си изпълзял, но… уви! - свих рамене невинно и за пореден път отпих от питието си, докато накрая не видях прозрачното дъно на иначе така дълбоката чаша. Това трябваше да се поправи.
Мухльото, естествено започна да говори тъкмо като бях хванала сервитьорката. Поръчах си нужното и пак го погледнах, този път обаче отегчено.
- Забавното в случая е, че ме бъркаш със сестра си или някоя от малките лигли около теб. А единственото, което правя аз със паричките на тате е да ги удвоявам… За разлика от теб. Сигурна съм, че дядо ти би те подгонил с бастунчето си само да те види. – казах накрая, засмивайки се.
Нима си мислеше, че може да се държи така с мен? Ха.. беше жалък случай! Затова и реших да го понакажа. Голяма грешка бе да оставя якето си без надзор…особено когато портфейла и ключовете за колата му бяха тук. Дали би се радвал да намери колата си в някоя канавка?
Да видим …
Взех му порфейла и ключовете за колата. Платих сметката си и се запътих към паркинга. Трябваше ми малко време, но все пак намерих колата му…Тъкмо достатъчно време, за да накарам охраната да повярва от техния сигурен източник – една стотачка – че този тип е много опасен и проблемен.
Влязох в колата му и запалих двигателя, колкото да заобиколя клуба и пуснах радиото, разглеждайки порфейла му и колата, заливайки се от смях докато него го изритаха през задния вход – където бях аз.
- Това малката Лайла ли е?Sweet.. Държиш нейни снимки в порфейла си..- констатирах, смеейки се, докато краката ми се полюшваха небрежно върху капака на колата му.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club "Elite" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "Elite"   Club "Elite" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club "Elite"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club "VIP"
» Club "Temptation" +18
» Club "6-th Sence"
» Club "Seduction" +18
» Club "Las Vegas"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Клубове-
Идете на: