Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Vote for US!
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми!
"Christian Louboutin" Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:46 am by Arryn

» Другарче за РП (настояще)
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:45 pm by Victoria Jackson

» Входа
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:21 pm by Calypso de Vaux

» Търся си BFF
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:15 pm by Victoria Jackson

» ВИП сепаретата на втория етаж
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:01 pm by Calypso de Vaux

» Машинките на последния етаж
"Christian Louboutin" Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 3:39 pm by Alex Edgington

» Club "Elite"
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm by Melissa Withmore

» Chon's messy closet
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 5:34 pm by Chon.

» Roxy's closet
"Christian Louboutin" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:40 pm by Roxy Ray Parker

Top posters
Майкъл
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Lyla Garrity ~
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Melissa Withmore
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Jonny Daniels
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Charlie Rhodes
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Paris Hilton
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Nikolas Earthwalker
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Alexandra Belikov.
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Bliss Bonett
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Danny Sullivan
"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar"Christian Louboutin" I_voting_bar 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 06, 2012 9:27 pm

 

 "Christian Louboutin"

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lyla Garrity ~
Admin
Admin
Lyla Garrity ~


Брой мнения : 228
Join date : 23.07.2012
Age : 33
Местожителство : Las Vegas, Nevada, USA

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 4:27 pm

"Christian Louboutin" 201239534486252810
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net/forum
Silver O'Connor
Businessmen
Businessmen
Silver O'Connor


Брой мнения : 56
Join date : 05.09.2012

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 9:15 pm

В скучните дни като този, нямаше нищо по-добро от няколко чифта нови обувки, които да повдигнат настроението ми, затова се бях запътила към Louboutin. Марката, която най-добре докосваше сърцето ми.. и сълбините на портмонето ми, но хубавото тук беше, че то сякаш бе бездънно. Като онази чанта на Хърмаяни в Хари Потър.. ако се сещате. По дяволите, исках такава чанта! Макар, че това щеше да затрудни намирането на каквото и да било до максимума, предвид факта, че аз и сега трудно намирах нещата си из чантата. Само мен ме нямаше в нея. Не, наистина.
Вървях измежду изложените обувки, разглеждайки ги. И отново погледа ми беше привличан все от такива на токчета. Открай време не ми беше проблем да се нося на 10-15 сантиметрови токчета. А и бях нисичка, налагаше ми се.
-Ако не ги вземеш, аз ще ги взема - казах на едно момиче, което оглеждаше в огледалото как и седяха едни обувки. Наистина й отиваха.
Върнете се в началото Go down
Lyla Garrity ~
Admin
Admin
Lyla Garrity ~


Брой мнения : 228
Join date : 23.07.2012
Age : 33
Местожителство : Las Vegas, Nevada, USA

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 10:03 pm

Обичах да пазарувам това не можеше да се скрие и макар в ежедневието си да предпочитах кецове и дънки, не мога да отрека че обожавах да нося и токчета, а момчетата определено харесваха тази гледка. Та ето ме тук в любимият ми магазин, боже обожавах Christian Louboutin, трябваше да измисля награда за момчетата, винаги ми угаждаха на капризите, които не бяха чак толкова много. Като се замисля бяха само два хубавата кола която карам и страхотните обувки които имаше в този магазин. Да, определено бях скромна ..
- Определено ще ги взема, но съм сигурна, че ще има и за теб - казах намигвайки на момичето което стоеше зад мен. Беше красива блондинка с доста добър стил за обличане. Огледах я за секунди и рязко се обърнах към нея
- Лайла, приятно ми е - казах подавайки ѝ ръка и се усмихнах широко
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net/forum
Silver O'Connor
Businessmen
Businessmen
Silver O'Connor


Брой мнения : 56
Join date : 05.09.2012

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 10:14 pm

-Силвър - представих се и аз и лекичко поех ръката на Лайла.
Погледа ми бързо зашари из обувките, докато не се спря на едни. Бяха черни и разбира се на токче, на пръв поглед бих му дала 12 сантиметра. Наисита, имах същите, но в друг цвят. Тези трябваше да са мои. За щастие имаха моя номер, макар че рядко се случваше да не си открия скромния 36 номер. Винаги първо се изкупуваха от 38 нагоре. Хората имаха наистина големи стъпала.. Обух ги светкавично бързо и се изправих, оглеждайки се в огледалото, заставайки до Лайла. Трябва да се признае, че с тези обувки краката ми изглеждаха шеметно дълги.
-Като гледам си сама в магазиана.. - казах, като се завъртях настрани и назад, оглеждайки по-добре как ми стоят тези две черни съкровища на краката ми.
-А и аз съм без компания, може да си направим шопинг терапията заедно - предложих, докато продължавах да се въртя във всевъзможни посоки, оглеждайки се. Добре де, вече не се оглеждах. Сега просто се любувах сама на себе си.
Върнете се в началото Go down
Lyla Garrity ~
Admin
Admin
Lyla Garrity ~


Брой мнения : 228
Join date : 23.07.2012
Age : 33
Местожителство : Las Vegas, Nevada, USA

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 10:30 pm

Вече си бях харесала няколко чифта и бях решила да си ги купя, така че нямаше да е лошо да си избера и нещо с което да ги комбинирам, така като се замисля.
- Дам, момчетата не обичат подобни неща - казах свивайки леко рамене. Не че се оплаквам, връчват ми картата и ме изпращат с целувка, но се пак щеше да е хубаво да има кой да ми носи чантите понякога
- Ще ми бъде наистина приятно. Да си призная нямам много приятелки тук, което е малко странно както се замисля - казах със замислена физиономия, но леко поклатих глава и се обърнах отново към момичето
- Какъв е планът? - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net/forum
Silver O'Connor
Businessmen
Businessmen
Silver O'Connor


Брой мнения : 56
Join date : 05.09.2012

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 7:15 pm

-Планът? - повторих леко замислено, с доловиmа въпросителна нотка в гласа.
Малко след това поклатих глава и се усмихнах доволно.
-Да пазаруваме, докато тези токчета не се изтъркат - казах и се подсмихнах, като вдигнах единия си крак назад във въздуха и хвърлих един бърз поглед на острото и тънко токче, върху което стоях.
Не бях от момичетата, които си умираха да пазаруват и моловете им бяха като втори дом, но в случаите, когато се отдавах на шопинг, то го правех като хората. Поне няколко часа, а да не говорим какво се случваше, когато вляза в магазин за чанти, за предпочитане Guess. О, по дяволите, можех да живея в този магазин.
-А после може да изием едно кафе напрмер - предложих на Лайла и се усмихнах, докато през това време събух обувките и обух своите, като пробрах черните в кутията и си я взех, че току-виж някоя мацка ги купи под носа ми. Определено щях да си ги купя.
Върнете се в началото Go down
Lyla Garrity ~
Admin
Admin
Lyla Garrity ~


Брой мнения : 228
Join date : 23.07.2012
Age : 33
Местожителство : Las Vegas, Nevada, USA

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 8:02 pm

Първоначално изглеждаше объркана, но бързо влезе в ритъм и предложи своята идея за денят, а аз се усмихнах широко
- Това ми звучи като невероятно добър план! - казах доволна и последвах примерът ѝ като свалих обувките които пробвах и ги прибрах в кутията, след което сложих двоите и взех кутиите които си бях избрала
- Имам по - добра идея, какво ще кажеш да отидем направо на вечеря? - попитах повдигайки леко вежда и заедно се запътихме към касите
- А след това можем да отидем на клуб или нещо такова - допълних свивайки небрежно рамене
- Разбира се можеш да ми откажеш по всяко време - казах набързо вадейки картата си за да платя.
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net/forum
Silver O'Connor
Businessmen
Businessmen
Silver O'Connor


Брой мнения : 56
Join date : 05.09.2012

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 9:11 pm

Вечеря. Клуб. Това звучеше като план. Един особено добре замислен план, който беше толкова гениален, че бях в състояние да му се възхитя.
-Вечеря и клуб.. как е възможно да ти откажа? - попитах я и се поклатих глава отрицателно, изваждайки портмонето си от чантата, за да платя маката си, почти незначителна покупка.
Чак не можех да повярвам, че щях да си купя само един чифт обувки. Това беше странно за мен, бях голяма привърженичка на обувките, бяхата моята страст, моята слабост, моят грях. Ако някой, който ме познава ме видеше да излизам от Christian Louboutin само с един чифт обувки, то щеше да дойде, да ме пипне по челото и да провери дали нямам температура. Или да ми тегли директно куршума, мислейки че някой мее убил исамозванка е заела мястото ми. По дяволите, бях загубила тренинг.
-Ако бях мъж, щях да ти предложа брак само заради такива добри идеи - допълних след малко и се засмях.
Върнете се в началото Go down
Lyla Garrity ~
Admin
Admin
Lyla Garrity ~


Брой мнения : 228
Join date : 23.07.2012
Age : 33
Местожителство : Las Vegas, Nevada, USA

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 9:43 pm

На момичето не му отне много време за да се съгласи, направо грейна на предложението ми, което ме накара да се развеселя. Уж дойдох само за да си купя обувки, а то какво стана. Кой да предположи, че молът може да бъде толкова добро място за срещи и сприятеляване. Отидохме на касата и си платихме сметките, а докато чакахме да ни оправят покупките продължихме да си говорим
- Какво ще кажеш за приятели до живот? - попитах подавайки ръка. Беше трудно постижимо, обикновено при жените много рядко можеше да се получи, но аз бях от онези които държат на приятелите си и определено ако зависи от мен ще останем приятелки до живот.
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net/forum
Silver O'Connor
Businessmen
Businessmen
Silver O'Connor


Брой мнения : 56
Join date : 05.09.2012

"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 10:15 pm

-Звучи по-добре от предложение за брак - казах и се засмях, като протегнах ръката си към нейната и лекичко я стиснах.
Без повече думи, жестът ми беше достатъчно красноречив.
По принцип наистина се сприятелявах лесно, но това беше по-експресно от всички мои завързани приятелства. И все пак Лайла изглеждаше наистина свястна и щях да се постарая наистина да станем добри приятелки.
Скоро покупките ни бяха подадени с любезно пожелание за приятен ден от страна на продавачка.Отвърнах само с една усмивка, след което е обърнах към Лайла.
-Предполагам, че се изнасяме към някое заведение? - попитах я.
Разбира се, имаше шанс тя да иска да обиколи някой друг магазин. Не че аз бих имала нещо против,честно даси кажамибеще все едно дали ще тръгнем сега или по-късно. В крайна сметка за никъде не бързах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Christian Louboutin" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Christian Louboutin"   "Christian Louboutin" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
"Christian Louboutin"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Мол "Пасифик"-
Идете на: