Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Vote for US!
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми!
Club "The dark side" Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:46 am by Arryn

» Другарче за РП (настояще)
Club "The dark side" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:45 pm by Victoria Jackson

» Входа
Club "The dark side" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:21 pm by Calypso de Vaux

» Търся си BFF
Club "The dark side" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:15 pm by Victoria Jackson

» ВИП сепаретата на втория етаж
Club "The dark side" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:01 pm by Calypso de Vaux

» Машинките на последния етаж
Club "The dark side" Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 3:39 pm by Alex Edgington

» Club "Elite"
Club "The dark side" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm by Melissa Withmore

» Chon's messy closet
Club "The dark side" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 5:34 pm by Chon.

» Roxy's closet
Club "The dark side" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:40 pm by Roxy Ray Parker

Top posters
Майкъл
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Lyla Garrity ~
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Melissa Withmore
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Jonny Daniels
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Charlie Rhodes
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Paris Hilton
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Nikolas Earthwalker
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Alexandra Belikov.
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Bliss Bonett
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Danny Sullivan
Club "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_barClub "The dark side" I_voting_bar 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 06, 2012 9:27 pm

 

 Club "The dark side"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 9:03 pm

Club "The dark side" 2447347z
Върнете се в началото Go down
Cher Lee.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Cher Lee.


Брой мнения : 37
Join date : 05.09.2012
Местожителство : Wonderland ;pp a.k.a Las Vegas

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 8:58 pm

Всяка вечер едно и също, само по баровете, дискотеките и клубовете съм, трябва да взема да си обновя ежедневието. Пфф, да бе. Не мога просто ей така да се откажа от баровете и клубовете .. пристрастена съм.
Имам такъв прекрасен живот .. с наследство и малко ангажименти, за който всеки би мечтал. За какво друго бих искала да живея? Та, аз си имам всичко.
Облякох набързо една къса обсипана с пайети рокличка, набързо си оправих грима, косата и обух едни обувки с токове. Да .. от другата седмица спирам партитата и ще нося кецове. Изкикотих се докато слизах по стълбите, взех телефонът си и излязох. Отпред ме чакаше с лека усмивка и паркираната ми кола - Себастиян. Изчака ме да се кача и затвори вратата на колата. Знаеше къде ще прекарам тази нощ и .. да. Той ме закара пред един клуб, който отдавна не бях посещавала. Учтиво му казах, че не съм сигурна в колко часа да дойде да ме вземе, защото .. хмм .. щях да съм пияна и ако седнех зад волана в такова състояние най - малко да се отърва с една минимална глобичка. Изчаках малко, но не получих кимване от негова страна и му обясних дълго и нашироко на руски, че когато имам намерение да се прибирам ще му звънна или някой друг ще го направи. Себастиян разбра какво имам в предвид и след около 10 минути спряхме пред заведението и слязох от колата.
Приятен и спокоен вятър подухваше като развяваше косите ми, усмихнах се дяволито като бутнах големите врати и влязох.
Както всяка друга вечер беше пълно с хора, придвижих се едвам, едвам до бара като седнах на един от високите столове и погледнах бармана, който ми се усмихна, явно ме е познал ..
- Мартини - казвам с закачлива усмивка.
Обърнах се като огледах хората ... все още е началото на нощта, а те горкичките пияни до козирката. Отпих от чашата. Какво ли щях да измисля тази вечер, с кого щях да се забавлявам? Все пак нощта е пред мен...
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Майкъл


Брой мнения : 228
Join date : 02.09.2012

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 9:21 pm

Посредата на седмицата,а смятах да отида в клуб.Да естествено.Нали сме във Вегас.Излязох от банята и бързо се облякох.Тъмни дънки,черна тениска и кецове Найк.Любимото ми.Взех кредитната си карта и малко пари в брой.Малко,малко..Петстотин долара не повече.
Нямах време да се грижа за външният си вид.Косата ми и без това заставаше както тя пожелае независимо старанието ми.Взех ключовете за колата си и телефона.Минах бавно покрай рецепцията на хотела и кимнах на едно от момичетата,което работеше там.Всъщност беше доста привлекателна.Но не беше моя...Не беше на моето ниво,колкото и грубо да звучеше това,но по-добре да не се занимавам с нея ако исках да остана във висшата лига по бейзбол в близките няколко години.
Не тази вечер нямаше да мисля за бейзбол.Излизах да се забавлявам.Както и половината отбор..Ахх отново мисли за бейзбол...Какво по дяволите?Качих се в поршето.Обичах тази кола Sportec SPR1 вдигаше сто километра за по-малко от три секунди.А и седалките бяха адски удобни...Да бях изпробвал задните...И определено тази кола си заслужаваше.
Подсмихнах се при спомена и натиснах педала на газта.
След десет минути лутане спрях пред един отдавна забравен от мен клуб. "The dark side"не беше нещо особено,но пък преди често го посещавах.Но тогава бях непълнолетен,а тук предлагаха алкохол на всички възрасти.Е да,но днес вече влизах вътре легално и щях да пия..Легално.
Бутнах тежката черна врата и усетих как тялото ми бе обгърнато от силната музика и аромата на грях.Как да не обичаш Вегас?
Огледах тълпата докато си проправях път през тълпата.Имаше доста свободни момичета.Естествено на групички.Никога не ходеха сами.Едно от нещата в жените,което не разбирах?Защо винаги ходеха заедно..Навсякъде!Но нямаше да търся отговора на този въпрос.Не и тази вечер.
Очите ми съзряха бара.Моето спасително въже.
След няколко секунди или може би бяха минути вече си поръчвах.Водка.Не ми се пиеше уиски.Прекалено често пиех само това.
Докато чаках поръчката си огледах бара.Всъщност беше почти празен.С няколко изключения,а едното беше точно до мен.
-Здравей.-казах малко по-високо,за да се надвикам със силната музика.
Момичето,което пиеше мартини ми се струваше..Замислено?Да,но не точно в очите и се четеше онзи блясък,който намирах в очите на всеки човек,който има пари в джоба си и може да си позволи да дивее.А тя беше точно такава.Млада,богата и адски секси.
Кимнах на бармана,когато остави чашата с водка пред мен.А очите ми все още обхождаха лицето и тялото на малката госпожица.Съвършенство.Да..Дори и да научех името й щях да продължа да я наричам така.Госпожица Съвършенство.Светлините на прожекторите се отразяваха в късата й рокля,която бе покрита с пайети,а това я правеше още по-крещяща от колкото беше.
Върнете се в началото Go down
Cher Lee.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Cher Lee.


Брой мнения : 37
Join date : 05.09.2012
Местожителство : Wonderland ;pp a.k.a Las Vegas

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 9:54 pm

Внезапно и съвсем неочаквано мислите ми бяха прекъснати. По навик отпих от мартинито си и се обърнах, където стоеше един много привлекателен мъж - прекрасна гледка. Главата ми бе празна. Знам, че непознатият каза нещо, но .. какво?? Изобщо не бях в час, но решавам, че е обичайното ,, Здравей. '', но как да бъда сигурна?? Решавам се и за секунда сменям изражението на лицето си от леко объркано на закачливо.
- Здрасти - казвам силно, защото от музиката не можех да чуя дори мислите си, а в очите ми заиграва закачливото познато пламъче.
Обхождам с очи цялото му тяло. Три думи, които го описват?? Хмм...секси, силен, секси. Хах ... мой тип. Спортува, а ... за мен това е доста привлекателно в мъжете. Надявам се да не е поредният ,, мачо '', защото това наистина ме дразни.
- Между другото аз съм Шарлот, накратко Шер. - Представям се и прекъсвам мълчанието, което от една страна бе причинено от силната музика, а също и, защото може би и на двама ни щеше да ни стане неловко.
Не мога да откъсна очи от прекрасната гледка стояща пред мен. Смея да твърдя, че той е най - идеалният от всички, с които съм си .. хмм ... така да се каже - играла. За мен ще бъде удоволствие да споделя леглото си с него, но .. дали той е като мен ?? Дали, под въздействието на алкохола би направил каквото и да е с .. непознатата, която в случая бях аз ?? Ще разбера. Да, точно така .. тази нощ това ще е моето призвание. Отпих от чашата и я оставих празна, като с пръсти показах на бармана да ми донесе още едно. Имаше красиви и изразителни очи, но и непознатият, който седи до мен .. не е за боклука, така да се каже.
- Е, какво правиш .. сам тук?? Няма ли да е по - забавно с .. компания ? - Казвам и левият ми крак леко се спуска надолу към пода и кара роклята ми да изглежда още по - къса. Изглеждах зашеметяващо, но не съм самовлюбена. Може би дори по-добре от всички други в този бар.. Хах , мислеха си че ще са най-красивите тук със тяхните мини роклички и прекалено разголени гърди. Аз нямах нищо да крия - напротив мога да го покажа на целият свят! Но така ислиза, че съм като тях - отчаяна! Това, че обожавам секса не означава че съм лесна за връзване. Няма смисъл да съм като другите жени, които срещат ли привлекателен мъж разкъсват дрехите си и веднага му се лепват и започват да се предлагат. Наистина ... изглеждат жалки!
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Майкъл


Брой мнения : 228
Join date : 02.09.2012

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 10:24 pm

Подсмихнах се,докатос е опитвах да различа думит ей.Имаше много приятен глас.Наистина.Като песен или нещо подобно..Не не камбанка.Така го описваха гениите по книгите.
Отпих една голяма глътка от водката си и се обърнах към нея,подавайки й ръка.
-Майкъл.Майк..Както искаш.-кожата й бе мека...А ръката й..Беше толкова дребничка.Наистина дребничка.
Шер...Малката Шер или Госпожица Съвършенство беше доста привлекателна.Наистина,а и погледа й...Боже този поглед.
Очите й сякаш попиваха тялото и лицето ми.Нещо,което като цял не обичах да разбирам.Винаги съм бил на логиката,че мъжете трябва да оглеждат жените,но времената се менят.
Когато долових въпроса й измежду силната музика се ухилих и кимнах към нея.
-Мисля,че си намерих компания...Стига да искаш де.-повдигнах вежди и се обърнах към дансинга.
Прокарах поглед по хората,която извиваха телата си и се докосваха.По онези,който бяха твърде заети да се натискат и онази малка част момичета й момчета който бяха прекалено стеснителни,за да излязат и да се отпуснат.
Зачудих се дали все още има проверки.Полицай..Цивилни,който следяха за непълнолетни,но доколкото знаех това нямаше как да се случи.
Изпих на екс останалото от водката и я погледнах.
-Хайде да танцуваме.
Върнете се в началото Go down
Cher Lee.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Cher Lee.


Брой мнения : 37
Join date : 05.09.2012
Местожителство : Wonderland ;pp a.k.a Las Vegas

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 8:45 am

С удоволствие, помислих си, но без да го казвам. Никога не бих отказала да танцувам, така че думите са излишни. След като вече бях на крака, елегантно отидох на дансинга преди него. Започвам да танцувам, но ... други момчета се приближиха към мен. Дори и не ги погледнах. Аз исках него. Исках Майкъл. Затова се завъртях, придърпах го към мен и вече и двамата бяхме на дансинга. С удоволствие изпълнявам желанието му. Погледа ми бе закачлив и малко потаен, а усмивката - дяволита и самодоволна, което се дължеше на желанието ми да го имам. Няма смисъл да казвам, че привличане между нас имаше, но .. също и някаква дистанция. Реших да пречупя обстановката отдавайки се само на танца и забравяйки, че около нас има хора. Обичам да давам всичко от себе си, независимо в какво. Движенията ми бяха плавни, всеки един детайл от тях очертан от роклята, но също не танцувах мръснишки както останали жени.
Косата ми се размяташе напред - назад докато ме следваше, след което спуснах ръцете си от врата надолу, хванах ръката му съвсем леко като го придърпах към себе си и се усмихнах. Обърнах се с гръб към него, но все още бях притиснала тялото си към неговото. Усетих дъхът му по врата си, тялото ми настръхна .. тази моя усмивка беше бетон... Обърнах се рязко към него като извих талията си, след което се приближих бавно и дори без да подозира го целунах. Но не беше някаква детинска целувка! Не , беше си доста , ами страстна. Колко време го целувах не знам , но беше доста. Започнах да броя по едно време.. Едно , две , три , четири ... След това се усетих и го пуснах.
Отдръпнах се усмихната и го погледнах ..
- Ето го и влиянието на двете глътки слабо мартини.-Засмях се.

П.С. Съжалявам за закъснението, но по едно време нямах никаква муза. ;х
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Майкъл


Брой мнения : 228
Join date : 02.09.2012

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 10:46 am

Загледах се в нея докато отиваше на дансинга.Подсмихнах се.Онази мръснишка усмивка,която ми бе като лична карта и ме следваше навсякъде. Последвах я на дансинга,а около мен се струпаха момичета.Пийнали и разкрепостени.Ухилих се,когато една от тях буквално сякаш ми се предложи.Но не исках да танцувам с нея.Видях Шер да се приближава.Около нея също се бяха скупчили момчета,но тя също ги игнорираше.Интересно защо.Но тогава тя скъси малкото разстояние между нас.Сложих ръце на талията й отговаряйки на всяко движение.Зарових лице във врата й.Дъхът ми дразнеше кожата й.
Бях притворил очи,но в този момент тя се обърна към мен.Погледнах я леко...Странно.Не можех да дам точно обяснение на погледа си.Нито пък на действията й.
Устните й се допряха до мойте.Бяха меки,сочни,сладки и оставяха лекия дъх на мартини след себе си.Притиснах я към тялото си.Отговарях на целувката й.Усетих силната наслада.В този момент бях изключил,че съм по средата на дискотека,а около мен е пълно с разгорещени,пияни и много разголени момичета.Всъщност в момента важната бе Шарлот.Естествено доколкото се познавах щеше да е важна само тази вечер или може би още няколко.Не,че не ми бе симпатична,но просто бях такъв човек..Съотборниците ми често ме наричаха женкар не,че не бяха прави.Всяка вечер с различна.Никога не бях имал връзка.Не и за повече от ден, два.Но пък и една целувка,като тази не знаеше брак.Всъщност водеше се от малко алкохол и доста хормони.
След известно време тя се отдръпна,а една лека руменина играеше по бузите й.Чух смеха й и се засмях заедно с нея.
-Представям си какво правиш след като си пила нещо по-силно от мартини.-отново се засмях й я придърпах към себе си.Отново сведох глава към врата й,а устните ми оставяха влажни следи по кожата й.ръцете ми се намираха малко над дупето й,готови за обичайната си атака.
Върнете се в началото Go down
Cher Lee.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Cher Lee.


Брой мнения : 37
Join date : 05.09.2012
Местожителство : Wonderland ;pp a.k.a Las Vegas

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 11:36 am

Отвърнах на казаното от Майкъл с лек смях. Съвсем леко и за секунда завъртях главата си наляво и косата ми погъделичка кожата на Майк. Леко го притиснах към мен целувай го. Нощта е пред нас, а и нали бях дошла да се забавлявам? Дано не е от онези типове, които биха искали да има нещо повече между нас. Никога не съм имала истинска връзка и така за мен не съществува. Млади сме, така че нека се забавляваме без задръжки!
Започваше да става задушно, а цигареният дим по тежък .. Никога не ме е свъртало на едно място затова се отдръпнах от Майкъл отивайки до бара за още алкохол. Мисленето ми бе ,, Мъже, алкохол, цигари .. мъже, алкохол, цигари.. ''. Как да не се пристрастиш просто? Като се замисля отдавна не съм отваряла кутийката цигари вкъщи. Може и да ги откажа ... Временно??
- Текила, моля. - казвам на бармана обръщайки се, така че лактите ми да опират плота. Погледа ми пак бе привлечен от Майкъл и с жест с ръка го попитах дали ще пие нещо. В същия момент студена ръка ме докосва съвсем случайно. Питието ми дойде .. Повечето хора си мислят, че ние жените сме много по - капризни и не издържаме на алкохол. С тренировки всичко е постижимо, нали?? Алкохола никога не ми е идвал в повече. Сякаш е създаден специално за мен. Може да се каже, че го колекционирам за .. специални случай, които са всяка вечер, когато не съм сама .. Ъъъ .. да. Това си е почти всяка вечер. Но .. почти! Подбирам .. все пак няма да тръгна с всеки срещнат. Не съм уличница, ами .. кучка. При тази мисъл лека усмивка разкраси лицето ми. Взех чашата с текилата като я вдигнах леко и я насочих към него. Дори и аз не знам защо го направих. Все едно бях в ресторант, тези обноски ъгхх ... това накланяне на чашата към отсрещния значещо "Наздраве" ми ставаше навик. Трябваше да го откажа на всяка цена.
Отпих от божествената течност в чашата си, след което върнах погледът си към Майк. Някаква идея съвсем изненадващо се пробуди в мозъка ми. Изпих останалото в чашата на екс и се обърнах към плота. Прошепнах на бармана да ми донесе една бутилка алкохол по негов избор, а след като тя вече беше в ръката ми заприпках към Майкъл щастливо и му предлагам:
- Какво ще кажеш да отидем някъде заедно с тази бутилка?? - Бумм ... отново тази дяволита и закачлива усмивка заигра на лицето ми, но този път поднесена в по - различна комбинация с леко перверзен поглед, който почти бях забравила.
Върнете се в началото Go down
Майкъл
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Майкъл


Брой мнения : 228
Join date : 02.09.2012

Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 1:08 pm

Погледнах я и се ухилих.Кимнах към изхода и хванах ръката й.
-Къде ще отидем?Иии другия въпрос...Какво ще правим?-повдигнах игриво вежди и си запроправях път през тълпата.След няколко минути излязох заедно с нея.Тръгнах към поршето си.Минах да й отворя вратата и кимнах на охраната.Оказва се,че все още познавам по-голямата част от хората тук.
Качих се след нея и вкарах ключа в стартера.
-Сега...Къде искаш да те закарам принцесо?-обърнах се към нея и се усмихнах чаровно.
Винаги,когато се държах така получавах всичко,което искам.Всичко.Нямаше изключения.Дори всички онези момичета,които твърдяха,че са трудни и няма как да ги имам.Всички.И всичко.
Очите ми се плъзнаха по бедрата й.Роклята се беше повдигнала още по-нагоре.По-точно се беше набрала,а гледката.Не беше за изпускане.О Боже дори не можех да си помисля да я изпусна.Преглътнах и вдигнах очи към бутилката.
Скъп алкохол няма спор.Една такава бутилка.Всъщност половинка беше сто и двадесет долара,но това като цяло не беше проблем нито за мен,нито за Шер.
Зачудих се какво работи?Ако изобщо работеше.С тази визия сигурно бе модел или актриса...Надали беше нещо много затормозяващо,защото иначе нямаше да обикаля така по клубовете.Но кой знае.Може би беше наследила огромно имение,заедно с 3,4 милиона или дори повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Club "The dark side" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Club "The dark side"   Club "The dark side" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Club "The dark side"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Club "VIP"
» Club "6-th Sence"
» Club "Elite"
» Club "Seduction" +18
» Club "Las Vegas"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Клубове-
Идете на: