Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Vote for US!
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми!
Bar "Gently" Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:46 am by Arryn

» Другарче за РП (настояще)
Bar "Gently" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:45 pm by Victoria Jackson

» Входа
Bar "Gently" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:21 pm by Calypso de Vaux

» Търся си BFF
Bar "Gently" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:15 pm by Victoria Jackson

» ВИП сепаретата на втория етаж
Bar "Gently" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:01 pm by Calypso de Vaux

» Машинките на последния етаж
Bar "Gently" Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 3:39 pm by Alex Edgington

» Club "Elite"
Bar "Gently" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm by Melissa Withmore

» Chon's messy closet
Bar "Gently" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 5:34 pm by Chon.

» Roxy's closet
Bar "Gently" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:40 pm by Roxy Ray Parker

Top posters
Майкъл
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Lyla Garrity ~
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Melissa Withmore
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Jonny Daniels
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Charlie Rhodes
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Paris Hilton
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Nikolas Earthwalker
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Alexandra Belikov.
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Bliss Bonett
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Danny Sullivan
Bar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_barBar "Gently" I_voting_bar 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 06, 2012 9:27 pm

 

 Bar "Gently"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 10:16 pm

Bar "Gently" 5057103Y
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Alexandra Belikov.


Брой мнения : 63
Join date : 04.09.2012
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 11:32 pm

Александра си взе бърз душ и набързо оправи косата и грима си. Нямаше търпение да излезе и да прекара нощта в някой клуб или бар. Запъти се към гардеробната и извади красива черна рокля стигаща до средата на бедрата и и неособено високи черни обувки. За аксесоар си избра единствено черна гривна, която макар да изглеждаше съвсем обикновена струваше почти колкото колата и. Сложи си съвсем малко парфюм само колкото да се усеща съвсем леко. Реши да не ползва колата си защото все пак щеше да пие. Не и пукаше за това дали щяха да вземат книжката и или не. Просто и пукаше за живота и, все пак веднъж вече бе претърпяла подобен инцидент. Отърсвайки се от лошите мисли Саша помоли една от прислужниците да и поръча такси. След десетина минути колата я чакаше отвън, а русокоската бе готова да се потопи в нощният живот на Вегас.
Когато колата спря пред искания от нея бар момичето връчи банкнота от сто долара като остави доста голям бакшиш на щастливеца, който я бе докарал. Влезе в заведението без проблем и се настани на бара. Поръча си джин с тоник, а докато чакаше се оглеждаше наоколо.
Върнете се в началото Go down
Nikolas Earthwalker
Global Moderator
Global Moderator
Nikolas Earthwalker


Брой мнения : 66
Join date : 23.07.2012

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:29 am

От време на време се налагаше да се проверява как върви бизнеса, а в моя случай всяка вечер. Реших обаче и аз да си дам едночасова почивка и да се отдам на не много алкохол, защото по късно ме чакаха сделки. Ако отидех в някои от своите барове щяха да ме нападна още на входа с тъпи и безсмислени въпроси, затова накарах Грег (единият от гардовете ми) да ме закара в някой клуб в центъра на града. По възможност да не е на територията на Варгас или Уитмор. Не ми се разправяше точно в свободното ми време.
Понякога наистина се радвах, че телохранителите ми бяха мълчаливи, особено с мигрената, която ме мъчеше напоследък. Реших да си изпразня мозъка и болката в главата ми малко олекна. Спряхме пред първия бар който беше ничия територия и слязох от колата си. Не бях облечен по някакъв екстравагантен начин, просто черен костюм, но вместо бяла риза моята беше червена.
Влязох в бара и седнах на бара поръчвайки си двойно уиски. Не ми се запознаваше с никой, но дамата седяща да мен привлече вниманието й. Беше трудно да не я забележиш. Особено с изтънчеността, която седеше на мястото си. Сякаш около нея нямаше нищо, а тя се оглеждаше в заобикалящото я празно пространство. Усмихнах се леко накриво и хванах ръката й в своята.
- Каква приятна изненада, нали? Отдавна не сме се виждали... - Целунах леко кокалчета на ръката й и отново я пуснах. Номера с припознаването винаги вършеше работа. Аз се правя че я познавам започваме да си казваме имената, запознаваме си и накрая или остава в тоалетната в която сме били или пътува с някой тир зад граница...
А ако се случеше нещо, Грег и том винаги бяха зад гърба ми, е сега малко по отдалечени от мен, не и докато работя.
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Alexandra Belikov.


Брой мнения : 63
Join date : 04.09.2012
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:45 am

Точно когато бармана сложи питието и пред нея нечия ръка хвана нейната и я целуна, след което отново я пусна.
-Всъщност, никога не сме се виждали... - поясни Саша с усмивка на лице. Знаеше за този номер, случвал и се бе няколко пъти, но в момента нямаше против на къде щяха да се развият нещата. Обикновено така се започваше и всичко свършваше в червено-черните тоалетни в заведението.
Не случайно бе избрала този бар. Идваше тук често. Харесваше и. Винаги намираше нещо забавно и заслужаващо вниманието и. Нова усмивка се настани на лицето и щом погледа и попадна на ризата му.
-Странен избор... - с кимване поясни за какво говори.
Отново се обърна напред и отпи малка глътка от джина. Течността разляла се по гърлото и се стори невероятно приятна и освежаваща.
Върнете се в началото Go down
Nikolas Earthwalker
Global Moderator
Global Moderator
Nikolas Earthwalker


Брой мнения : 66
Join date : 23.07.2012

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 1:18 am

Естествено, че не се бяхме виждали, но все пак по някакъв начин трябва да се запознаем, нали? Последвах примера й и също отпих от питието си.
- Странно сигурен съм, че съм Ви виждал някъде... - Събрах леко веждите си, сякаш се мъчех да се сетя. Ако не бях наследил бизнеса може би щях да стана актьор. Биваше ме в това. Усмихнах се и пак се обърнах към нея. - Как се казвате все пак?
Попитах заинтересовано. Колко много ме интересуваше само. Реших да й отговоря и за ризата. Червено е, червеното е хубав цвят кръвта не си личи толкова много върху него, а с работата ми не се знае кога ще ме оплиска нечия кръв. Как мразех тези моменти в които ми цапаха дрехите, а и онези в които ми се молят да не ги убивам... Не разбират ли, че това ме провокира.
- Червеното е любимия ми цвят. - Казах накрая с лека усмивка. Като се замисля май наистина е така...
Върнете се в началото Go down
Alexandra Belikov.
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Alexandra Belikov.


Брой мнения : 63
Join date : 04.09.2012
Age : 26
Местожителство : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 8:21 pm

-Актриса съм, но все още не чак толкова известна. - поясни блондинката и отпи нова глътка от питието си. Замисли се за това, че винаги можеше да стане най-известната още с първият си филм, но този път реши да се опита да направи нещо сама. Ако успееше поне щеше да се гордее, че сама е постигнала нещо... Ако ли пък не винаги можеше да си намери и друго хоби... Пеене например?
-Александра Беликов. - представи се с лека усмивка на лице. Ако все още се намираше в Русия при произнасянето на тази фамилия някой най-малкото би се опитал да я убие...
-А Вие сте...? - попита блондинката отпивайки нова глътка. Чу и отговора му за ризата. Лека усмивка се появи на лицето и.
-Какво съвпадение, моят също. - и наистина си бе така. Още от дете този цвят я бе пленил и до ден днешен и бе любим.
Върнете се в началото Go down
Nikolas Earthwalker
Global Moderator
Global Moderator
Nikolas Earthwalker


Брой мнения : 66
Join date : 23.07.2012

Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitimeПет Сеп 07, 2012 8:44 pm

Александра беше доста дълго име, а фамилията ми напомняше за Русия. Май имахме сделки по рано с хора със същата фамилия. Замълчах си, нямаше смисъл да изтъквам че се занимаван с мръсни сделки. Ако беше като сестрите ми изобщо не знаеше в какво е забъркано семейството й.
Приятно ми е Александра. Аз съм Никалъс Ъртуокър. - Поех ръката й и се здрависахме. Установихме, че червеното е любимият цвят и на двама ни и отново замълчахме. Мигрената ми беше поотминала така че можех да се отдам на удоволствията. Преди това обаче трябваше да разбера още едно две неща.
- Сама ли си тук или чакаш приятеля си? - Това е двоен въпрос, ако имаше приятел вероятно нямаше да ми върже, не че ако няма беше задължително, но кой мисли за последиците във Вегас, нали е "Града на греха"

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Bar "Gently" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Gently"   Bar "Gently" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bar "Gently"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Барове-
Идете на: