Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Vote for US!
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми!
Bar "Hilton" Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:46 am by Arryn

» Другарче за РП (настояще)
Bar "Hilton" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:45 pm by Victoria Jackson

» Входа
Bar "Hilton" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:21 pm by Calypso de Vaux

» Търся си BFF
Bar "Hilton" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:15 pm by Victoria Jackson

» ВИП сепаретата на втория етаж
Bar "Hilton" Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:01 pm by Calypso de Vaux

» Машинките на последния етаж
Bar "Hilton" Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 3:39 pm by Alex Edgington

» Club "Elite"
Bar "Hilton" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm by Melissa Withmore

» Chon's messy closet
Bar "Hilton" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 5:34 pm by Chon.

» Roxy's closet
Bar "Hilton" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:40 pm by Roxy Ray Parker

Top posters
Майкъл
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Lyla Garrity ~
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Melissa Withmore
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Jonny Daniels
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Charlie Rhodes
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Paris Hilton
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Nikolas Earthwalker
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Alexandra Belikov.
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Bliss Bonett
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Danny Sullivan
Bar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_barBar "Hilton" I_voting_bar 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 06, 2012 9:27 pm

 

 Bar "Hilton"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeСря Юли 25, 2012 10:17 pm

Bar "Hilton" VIP%20Lounge%20Bar
Върнете се в началото Go down
Paris Hilton
Admin
Admin
Paris Hilton


Брой мнения : 71
Join date : 22.07.2012

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 8:01 pm

Веднага щом получи смс-а, на лицето й се появи една лека усмивка. Чувстваше се прекалено отпаднала, за се занимава с външния си вид, затова просто влезе в банята, като се изкъпа доста бързо, молейки се главата й да спре да пулсира. Нахлузи тесните си джинси, една прилепнала по тялото й тениска и тъй като очите й бяха почервенели и всяка по-силна светлина ги дразнеше, сложи тъмни очила. Едни маратонки завършиха перфектно вида й, а преди да тръгне, тя се погледна в огледалото и си прати една въздушна целувка.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
След по-малко от четиридесет минути, Парис беше в бара и всичките служители измръзнаха, щом я видяха. Не обичаше да се навърта тук, тъй като често докладваха на баща й какви ги върши, макар и вестниците да вършеха същата работа, затова идваше само, когато трябва да уволни някого … доставяше й удоволствие, което другите не можеха да разберат.
Настани се в едно от най-затъмнението сепарета, като нареди да й донесат едно двойно уиски със сода и да пратят „приятеля” й, когато пристигне. Сервитьорката просто кимна и се разкара по най-бързия начин, а Парис запали една цигара и се отпусна на меката облегалка, като загледа тавана.
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 29
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 8:29 pm

Щом престигнах в бара влезнах и извиках една от сервитьорките още преди да искажа името и тя веднага се изказа .
-Насам господине. Очудващо колко бързо ме опътиха, повечето от персонала бяха доста напрегнати по някаква причина, но това не ме интересуваше.
Щом стигнах до сепарето казах .
-Добър ден - С лека усмивка на лицето ми и поръчах.
-Едно чисто Уиски, моля - след което бръкнах в джоба си, и се обърнах кам нея протягаики ръка.И изрекох
-Заповядаи, и приатно прекарване - усмихнах се и леко намигнах, докато тъкмо донасяха питието ми.
Се пак момичето бе доста страстно в кревата от по миналата вечер, леко отпих от питието си, повдигнах леко вежда, и я загледах в сините и очи.
Върнете се в началото Go down
Paris Hilton
Admin
Admin
Paris Hilton


Брой мнения : 71
Join date : 22.07.2012

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 10:40 pm

Парис се изнервяше изключително много, когато някой закъсняваше, затова и се усмихна доволно, когато видя силуета на високия мъж. Вдигна очилата си нагоре, използвайки ги за диадема и се вгледа в него, като накрая обърна по-голямо внимание на нещото, което и подаде. Дори не се замисли, а направо го грабна, като завъртя малкото пакетче в ръката си и след като се увери в съдържанието му, извади няколко банкноти от задния си джоб и ги постави на масата … не обичаше да остава длъжна на никой, най-вече на някакъв си дилър.
Дръпна си за пореден път от цигарата, като устните й се разтвориха леко и от тях излезе гъстия дим, който сякаш изчезваше и се губеше накъде в залата. Тя загаси цигарата си и отвори пакетчето, като извади две малки хапченца от него и без да се церемони, лапна и двете. Прекалено тегаво й беше, за да ги чака да подействат, затова ги схруска, а това доведе до киселата физиономия на лицето й. Голяма глътка уиски оправи всичко за секунди, а тя отвори кутията с цигари, за да запали и щом поредната цигара се намираше между устните й, се обърна към него.
- След малко може и да стане добър – отговори тя на единствените думи, които бе запомнила.
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 29
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 11:54 pm

След като се убедих, че никой не ни гледа ѝ подадох стоката, а тя извади банкнотите, подсмихнах се леко и поклатих глава.
- Задръж си парите, приеми го като подарак за това, че си верен клиент - казах намигвайки ѝ. Погледът ми обиколи набързо заведението и отново се спря върху русокоската до мен. Отпих нова глътка от напитката си, забелязвайки с периферното си зрение, как тя взе две хапчета и ги изпи с уискито си
- Май наистина ти е много скучно - констатирах поклащайки глава. Жени... какво ли не правеха за забавлението.
Върнете се в началото Go down
Paris Hilton
Admin
Admin
Paris Hilton


Брой мнения : 71
Join date : 22.07.2012

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:23 am

Момичето се извърна леко към него, като надигна едната си вежда. Да … наистина й беше скучно, но се чудеше дали това беше покана да правят нещо по интересно или просто се опитваше да поддържа несъществуващия до момента разговор. Главоболието й бе започнало да мина и това беше сигурен знак, че е готова да направи нещата доста по-забавни, отколкото бяха в момента, затова и се насили да се усмихне леко.
- Предлагаш нещо по-забавно? – попита тя и погледа й го обходи.
Ръцете й вече обхождаха подобието на риза, която беше облякъл, но за жалост, под нея имаше още неща за събличане. Едва ли щеше да й е толкова трудно да ги махне … можеше да си направят състезание, кой първи ще съблече другия. Е … тогава със сигурност нямаше да спечели, защото просто обожаваше някой да я съблича или да се занимава с тялото й.
Най-накрая вдигна очички и насочи похотливия си поглед към неговите. Май беше започнало да я хваща, защото вече бе забравила за тъпата болка, която изпитваше до преди малко и в главата й се намери място за перверзни мисли. Можеше да отидат в някоя от задните стаички … може би в стаята на охранителите, а защо не още тук … може би, защото беше с панталон, но кога това я беше спирало?
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 29
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 12:40 am

Засмях се развеселен, май доста бързо я беше хванало.... Хм, по - честичко трябваше сам да правя доставките, но като се замисля можех да имам всяка жена за какво ми бе да се занимавам с замаяни от дрога и алкохол момичета..
- Може би... зависи какво си готова да дадеш в замяна - казах игриво и лека арогантна усмивка се появи на лицето ми. Понякога беше толкова лесно...
Върнете се в началото Go down
Paris Hilton
Admin
Admin
Paris Hilton


Брой мнения : 71
Join date : 22.07.2012

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 1:09 am

Парис се подсмихна тип „Ти въобще знаеш ли с кой говориш?” и извади телефона от тесните джобове на дънките си. Пръстчетата й започнаха да се движат енергично по екрана, а след това и по клавиатурата, като търсеха точното име, докато пръстчето й най-накрая не спря на името Чарли. Натисна два пъти върху името и започна да пише СМС, а когато най-накрая беше готова, повика сервитьорката. Момичето пристъпи плахо, но въпреки това се усмихна, а за разнообразие, Парис реши да е мила.
- Донеси ни една бутилка уиски, някоя от танцьорките и когато госпожица Роудс дойде, ми я доведи.
Момичето кимаше енергично, като очевидно се беше успокоило малко, но все пак побърза да се справи с всичко бързо, преди Парис отново да бе сменила настроението си. Не бяха минали и 2 минути, когато се върна при тях с табла, на която носеше бутилка уиски, лед и разбира се сода. Блондинката не бе споменала нищо подобно, но персонала се бе научил как да я прави достатъчно доволна, че да не се налага да повдига настроението си, като си играе на „Онче-бонче … ти оставаш, а ти не”.
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net
Charlie Rhodes
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Charlie Rhodes


Брой мнения : 83
Join date : 03.09.2012
Местожителство : Las Vegas

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 1:28 am

Веднага, щом видях името на Парис, скочих от леглото, затворих грубо лаптопа си и се затичах към дрешника. С времето, повечето хора можеха и да свикнат, но за мен всяка среща с така наречената ми "братовчедка" си оставаше невероятно приключение. Не беше заради парите, папараците или всички тези привилегии, момичето наистина си заслужаваше да бъде опознато, под всички пластове диаманти. А след като лично поднови гардероба ми, извадих най-новата рокля на Шанел, повиках !личната си гримьорка! и след половин час, шофьорът на лимузината ми подаде ръка, за да сляза. Всички екстри, както винаги. Ако преди един месец някой ми беше казал,че ще се държат с мен като със съвременна принцеса, щях да му се изсмея. Но както и да е, надянах си невинната усмивка и влязох в любимата си роля.
-Идвам при г-ца Хилтън...-с надменен глас се обърнах към една от сервитьорките, която само ми се усмихна и ме поведе навътре. Стигайки до сепарето на Парис, веднага й намигнах заговорнически и седнах от другата страна на мъжа до нея.
-Здрасти, аз съм Шарлот. Но можеш да ми викаш Чарли-измърках доволно и погледнах към чашите на масата.-С какво ще ме почерпиш?
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 29
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2012 6:45 pm

Блондинката поръча уиски и момиче и още нещо на сервитьорката, която изглеждаше уплашена до смърт, макар да се опитваше да се усмихва. Явно дамата до мен не се славеше с най - мекият характер, но не се учудвах, то друго не можеше да се очаква от богаташките, разглезени момиченца. След малко тя започна да щтрака бързо по телефонът си, а аз я погледнах с повдигната вежда и любопитен поглед, но бързо се отегших и отново заоглеждах бара, може би щях да си намеря нещо по - интересно за правене или може би нови клиенти, кой знае.По някое време към нас се присъедини още една блондинка, но тази отиваше към брюнетка, беше цвят който не можех много добре да опиша, но не се и опитвах, беше ми все едно. Това което ме изненада беше колко лесно ми се нахвърли.... Тези момичета скрупули и морал нямаха ли.... Поне можеха да се направят на по - трудно достъпни така щеше да си заслужава играта.


Върнете се в началото Go down
Paris Hilton
Admin
Admin
Paris Hilton


Брой мнения : 71
Join date : 22.07.2012

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 3:49 pm

Очите на Парис се изцъклиха, когато чу думите на братовчедка си. Нямаше ни най-малка представа, че тя взима наркотици и подобни неща. Да … беше я виждала да се напива повече и от самата нея, но наркотици? Чак тогава осъзна, че бе пропуснала да й спомене малката подробност, че той е дилър и това донякъде я успокои. Не че тя самата не я беше карала поне да пушат заедно, но си харесваше малката и наивна братовчедка.
- От кога започна да ми крадеш репликите – попита недоволно, като надигна едната си вежда, но не бе така добра актриса и бързо се засмя.
Разбира се, като всяко друго момиченце, което е свикнало на непрекъснато внимание, Парис изревнува. Не беше, защото братовчедка й сваляше … да, определено не беше за това, тъй като дори и името му не знаеше, а и не я интересуваше. В представите й Чарли идваше, обръщаше й внимание на нея … сядаше до нея и точно в този момент госпожица Хилтън се почувства наистина пренебрегната. В повечето случай, просто щеше да направи кисела физиономия, а Чарли щеше да се оттегли, но какво трябваше да направи сега, когато искаше нейното внимание. Всички знаехме, че мисленето и плановете не бяха силната страна на Парис, затова и тя запази мълчание, като си остана кротко на мястото, което не бе типично за нея …
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net
Charlie Rhodes
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Charlie Rhodes


Брой мнения : 83
Join date : 03.09.2012
Местожителство : Las Vegas

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 7:55 pm

Засмях се невинно, правейки кучешката муцунка на Парис. Изглеждаше като малко дете, на което му бяха взели играчката. И познавайки начина й на мислене, със сигурност не й беше станало приятно, виждайки и по-различната ми страна. Нормално, досега се правех на изгубената братовчедка, която не е вкусвала от разврата преди. Но поне лесно можех да се оправдая тук, в града на греха.
-Съжалявам, Парис, просто исках да бъда като теб.-подобна реплика едва ли звучеше много на място, имайки се в предвид, че едва ли не се нахвърлих на непознатия, но братовчедка и беше по-важна. Сериозно, не знаех какво е намислила леля й, но по телефона ясно ми заяви, да вляза под кожата на г-ца Хилтън и малко по малко да се превърна в нейна сянка. Дано само нещо да не се беше объркало...
-Но така или иначе нямам твоя късмет, защото този тук дори не ме поглежда-засмях се и се изправих, отивайки до Парис. Преди да изляза от импровизираното заграждение на сепарето, леко плъзнах ръцете си по края на оскъдната ми розова рокля.
-Помниш ли момчето, за което ти разказвах? Скъсах с него малко преди да ми пишеш...-обясних й малко по-тихо, оправдавайки се за странното си поведение.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 29
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 10:48 pm

Момичетата се заговориха и на блонди номер едно никак не ѝ се понравиха действията и приказките на блонди номер две... Тези разглезени богаташки искаха вниманието единствено и само за себе си и появи ли се нещо по - интересно от тях можеха да унищожат това нещо дори и да беше жив човек или роднина
- Добре момичета защо не се успокоим малко мисля, че тук има достатъчно внимание и за двете ви - казах с крива и арогантна усмивка разтваряйки ръце и слагайки ги на облегалката на дивана поглеждайки ги с любопитни и очаквателни очи.
- Какво ще кажете да се позабавляваме тримата? - попитах накланяйки глава в страни и прокарах леко палецът си по долната си устна сякаш бършех нещо от нея.
Върнете се в началото Go down
Paris Hilton
Admin
Admin
Paris Hilton


Брой мнения : 71
Join date : 22.07.2012

Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 9:18 am

Блонди номер едно се подсмихна леко, поглеждайки към мъжа до себе си, колкото да му покаже, че все още го чува, което не означаваше, че го слуша. Беше се запленена изцяло от думите на братовчедка си, която май нямаше намерение да й разказва точно сега, но подобни номера не минаваха при Парис … когато искаше нещо, тя го получаваше, а сега искаше да знае всичко, до най-малката подробно. За неин късмет, точно в този момент се появи и танцьорката, затова тя просто кимна към мъжа до нея и му се усмихна мило.
- Защо вие двамата не започнете със забавлението, а ние ще се включим след малко – каза тя весело и дори не дочака отговора му, когато се обърна отново към братовчедка си – Започвай … и не пропускай нищо, което бих искала да знам.
Каквото и да ставаше, имаше нещо, което Парис не можеше да преглътне и за учудване на всички, това не бе гордостта й, а любопитството. Не можеше да живее с мисълта, че нещо, което я вълнуваше, се бе случило, а тя не може да разбере какво точно. Искаше винаги да знае всичко, макар и в повечето случаи да не бе в състояние нито да го разбере, нито да го запомни.
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Bar "Hilton" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Bar "Hilton"   Bar "Hilton" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Bar "Hilton"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Paris Whitney Hilton

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Барове-
Идете на: