Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Vote for US!
Гласувай за мен в BGTop100.com BGtop Гласувайте за моя сайт в БГ чарт RealTop.net
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Вашите форуми!
Градината Icon_minitimeЧет Окт 11, 2012 9:46 am by Arryn

» Другарче за РП (настояще)
Градината Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:45 pm by Victoria Jackson

» Входа
Градината Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:21 pm by Calypso de Vaux

» Търся си BFF
Градината Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:15 pm by Victoria Jackson

» ВИП сепаретата на втория етаж
Градината Icon_minitimeПет Сеп 14, 2012 9:01 pm by Calypso de Vaux

» Машинките на последния етаж
Градината Icon_minitimeВто Сеп 11, 2012 3:39 pm by Alex Edgington

» Club "Elite"
Градината Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 11:03 pm by Melissa Withmore

» Chon's messy closet
Градината Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 5:34 pm by Chon.

» Roxy's closet
Градината Icon_minitimeПон Сеп 10, 2012 3:40 pm by Roxy Ray Parker

Top posters
Майкъл
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Lyla Garrity ~
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Melissa Withmore
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Jonny Daniels
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Charlie Rhodes
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Paris Hilton
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Nikolas Earthwalker
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Alexandra Belikov.
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Bliss Bonett
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Danny Sullivan
Градината I_voting_barГрадината I_voting_barГрадината I_voting_bar 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 54, на Чет Сеп 06, 2012 9:27 pm

 

 Градината

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lyla Garrity ~
Admin
Admin
Lyla Garrity ~


Брой мнения : 228
Join date : 23.07.2012
Age : 33
Местожителство : Las Vegas, Nevada, USA

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 4:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
https://lasvegas-rpg.bulgarianforum.net/forum
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 9:05 pm

След малко той се появи отново, но този път със табла с храна в ръцете. Нима можеше да готви? Мислех че имат икономка поне.
Къщата изглеждаше странно празна сега. Никой от никъде не излизаше, което даже беше малко зловещо.
Майк предложи да закусим в градината и аз кимнах леко, скачайки леко на земята и тръгнах след него.
- Защо е толкова празно тук? Сам ли живееш? - попитах, докато се настанявах на едното столче и му помогнах със разпределянето на храната по масата. Накрая той седна срещу мен и му се усмихнах леко, след което погледнах към храната. Намазах едната филийка с част от сладкото и я нарязах, след което лапнах първото парче.
- Много е вкусно! Ставаш за готвач! - казах, след като преглътнах и се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 30
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 9:21 pm

Времето беше страхотно и щом излязохме и седнахме на градинската маса, аз се отпуснах наслаждавайки се на спокоиното утро. Когато Мелиса ме попита за празната къща се засмях леко й поклатих глава отпивайки от сока си
- Не, нищо подобно - казах оставяйки чашата на масата и се огледах за момент
- Ако съдя по часовникът си предполагам всички все още спят - казах засмяно и я погледнах в красивите и очи докато тя се наслаждаваше на така добрите ми пържени филийки.
-Хах, мерси - усмихнах се и отхапах от своята филийка.
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 9:28 pm

Ето това не ме успокояваше. Значи шанса онзи да е тук е голям, което не беше никак добре за мен.
Преглътнах тежко и облизах устните си от останалото сладко по тях.
- Ами тогава? Кой още живее тук? - попитах небрежно, пускайки още една усмивка и продължих да си ям филийката.
- Между другото е наистина красиво тук. - допълних и се обърнах към страхотната гледка. Можех да видя своята къща от тук дори. Не беше чак толкова далеч, но определено с Майк не трябваше да се засичаме повече колкото и приятна да ми беше компанията му.
Кой да предположи, че един Варгас може да бъде толкова пленителен.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 30
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 9:50 pm

Се пак тя не беше никак спокойна от както влезнахме в имението нещо я претесняваше твърде много.
- Братовчетка ми, брати ѝ и персонала който се грижи за всичко останало в имението - отговорих и засмяно и небрежно свих рамене.
-Да наистина е красиво особено вечер - усмихнах се и я погледнах в очите. Те бяха урни и неспокойни, нещо коеренно различно от това което бях видял по - рано днес. Нещо все още я претесняваше очевидно твърде много , но незнаех какво е .
-Всичко наред ли е?- попитах я загрижено и леко погалих лицето ѝ, когато се усетих, че тя беше само по рокля, а сутринта все още беше хладна. Изправих се и бързо влязох вътре и след малко се върнах със сакото си и го наметнах на раменете ѝ, като пръстите ми нежно минаха по кожата ѝ при движението
- По - добре ли е, извинявай понякога съм много несъобразителен - казах с невинно изражение.
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 10:09 pm

Супер...Само това оставаше. Беше толкова грижовен и сладък, а аз нямаше да мога да го видя повече.
Той ме наметна със сакото си, усмихвайки се невинно, а аз нямаше как да не отвърна на тези трапчинки.
Усмихнах се широко в отговор, поглеждайки го през рамо и кимнах.
- Спокойно, всичко е наред. Просто...се сетих за една неприятна задача, която трябва да направя по- късно. - обясних, накланяйки глава.
- Със всяка ли си толкова мил? Ако да, то до сега трябваше да си женен 1000 пъти..- констатирах, засмивайки се, но тогава се усетих нещо и спрях смеха си, повдигайки вежда - Не си обвързан, нали? - попитах директно.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 30
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 10:35 pm

Настаних се отново на мястото си и продължих да гледам в нея загрижено. Беше странно как ми действаше фактът, че нея нещо я тревожи
- Това е за по - късно, отпусни се и се наслади на хубавата закуска. Сигурен съм, че не всеки ден се случва непознат да ти прави закуска макар и да не сте прекарали нощта заедно.. ако ме разбираш какво имам предвид - казах засмивайки се. Да определено се държах откачено около нея, бях мил, което беше рядкос, да не споменавам, че никога не приготвях храна за момичетата, изклчение прави братовчедка ми разбира се, но тя е моя кръв все пак.
- Странно ли ще е ако кажа, че ти си първото момиче което водя тук и на което правя закуска? - попитах поглеждайки я внимателно, надявайки се да не съм прекрачил границата
- И не, не съм обвързан, разведен, вдовец или нещо подобно - допълних смеейки се и поклатих глава.
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 11:14 pm

Кимнах в знак на съгласие.
- Прав си. А още по- рядко е, когато е толкова мил и внимателен. И да може да готви. - констатирах, намигайки му и продължих със закуската си. Прав беше - трябваше да се отпусна. Не исках да будя подозренията му отново.
След втората филийка обаче се отказах, облягайки се назад на стола си и надигнах сока си.
- Прав си, странно е... Но по сладкия начин. - казах замислено, отпивайки отново от жълтата портокалова течност и прокарах пръсти през косата си.
- По- добре! - казах бързо и уверено. Той ме погледна учудено, а аз се засмях засрамена от реакцията си - Просто... горкото момиче, от което щях да те отмъкна.- обясни, поглеждайки надолу и една заговорническа и дори перверзна усмивка се разля по устните ми, но не срещнах погледа му.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 30
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeВто Сеп 04, 2012 11:40 pm

Подсмихнах се леко и се наведох към нея.
- Хмм, обожавам да чувам тези две думички "Прав си" особено от устата на толкова красива жена - казах с леко арогантна крива усмивка. Имаше нещо много приятно в това да ти казват, че си прав, както и че си добър в нещо... Реакцията ѝ когато ѝ признах, че съм сам ме изненада доста
- Ето това е нещо което не се чува всеки ден особено от красиво момиче - казах заинтригуван и се обърнах към нея
- Мога ли да попитам защо мислиш така? - попитах с надежда и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 12:36 am

Погледнах го отново в очите и можех да видя интереса в тях.
Засмях се леко и се наведох напред към него, оставяйки сокчето си настрани и подпрях брадичка на ръката си.
- Ами ... да видим... прекара цялата вечер... и вече цялата сутрин с мен, готвейки ми, държейки се като пълен кавалер... Толкова възпитан. Не си ли просто мечтата на всяка жена. - заговорих със тихо, сладко гласче, без да изпускам очите му от поглед. Облизах леко устни и продължих със същия тон.
- А като прибавим факта, че ако се наведа съвсем малко повече и те целуна едва ли ще ме отблъснеш... Представи си какво би преживяла жена ти...- казах накрая, усмихвайки се победоносно и прехапах устна леко.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 30
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 12:52 am

Слушах я внимателно с интерес и поклатих леко глава. Не можех да опиша чувството което ме изпълваше когато я слушах как ме описва. Само ако знаеше истинската ми същност.... Всъщност това бях истинският аз, не онова което виждаха хората от картела, но това беше тайна която се надявах да си остане за винаги такава.
- Всичко което изброи са само положителни черти, за което съм изключително признателен, но нито една от тях не отговаря на въпросът защо си толкова против обвързването - казах с знаещо изражение. Тази малка подробност от отговорът ѝ не ми се бе изплъзнала и бях решен да получа отговорът на въпроса си.
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 2:17 am

Боже, в това ли се състоеше въпроса му? Това беше толкова лесно, че го помислих за риторичен въпрос..
- Обвързване? Не е по моята част особено много. - казах намръщено и извъртях поглед - Връзките са твърде сложни за мен. Чувства, емоции... караници, сдобрявания, извинения... А и обикновено половинките ти стават слабото ти място.. Особено ако се занимаваш с нещо сериозно и имаш повече...врагове. - обясних по- надълго и на широко, свивайки рамене.
- А и казват, че тръпката изчезва след време.. Че си омръзвате...пък е трудно да скъсате...А ако сте женени при развода трябва и да делите всичко...само проблеми. Затова неангажиращия секс ме устройва. - казах накрая, връщайки поглед на него и се усмихнах ангелски.
Върнете се в началото Go down
Michael Vargas
Las Vegas Elite
Las Vegas Elite
Michael Vargas


Брой мнения : 47
Join date : 03.09.2012
Age : 30
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 8:46 pm

Определено нея нещо я подтискаше твърде много.
-Може ли да науча телефона ти - леко повдигнах вежда с зададеният въпрос.
Се пак нещо ме караше, че трябва да сам сигорен ,че ще мога да я вида пак ако тя си тръгне.
-Ако намериш правилният човек, тръпката е вечна - леко се усмихнах и я загледах в красивите и очи .
Изведнъж се чу вика на от къщата.
--Michael тук ли си ? - това бе братовчетка ми.
След което Мел настрахна незнаино защо.Попитах я.
-Какво има ? - а тя се исправи и остави сакото ми на стола забързано .
Върнете се в началото Go down
Melissa Withmore
Admin
Admin
Melissa Withmore


Брой мнения : 184
Join date : 23.07.2012
Age : 28
Местожителство : Vegas baby

Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitimeСря Сеп 05, 2012 9:05 pm

Разговорът ни беше толкова приятен...
Когато ме пита за номера ми се усмихнах леко.
- Съжалявам.. не го давам на непознати.- оправдах се с ангелско изражение. Все пак тайно извадих едно листче с номера си от чантичката си и го пъхнах в джоба на сакото му. Ако се сетеше на кой е - имаше късмет...Ако го изхвърли... той губи!
Започнах да говоря за нещо друго, когато чух женски глас. Не знаех дали тя знаеше коя съм аз, така че предпочетох да се измъкна.
Станах набързо, оставих сакото му и погледнах към него.
- Беше ми много приятно Майк. - намигнах му - Дано да се видим...някой път. - допълних с усмивка и тръгнах забързано по обратният път откъдето дойдох. Профучах покрай момичето и скоро бях навън. Свалих си токчетата и се разходих няколко пресечки, след което се обадих на шофьора ми да ме вземе.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градината Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градината   Градината Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градината
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Градината
» Градината
» Градината
» Градината
» Градината

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Имението на Варгас-
Идете на: